ŘECKO, SANTORINI, Red beach, Black beach, White beach

 OtasFoto   No Comments

Čvc28
Červen 2021 Red Beach neboli Červená pláž leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini. Je to pravděpodobně jedna z nejzajímavějších a nejkrásnějších pláží na Santorini a za své jméno vděčí okolním dočervena zbarveným skalám. Black Beach se nachází na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini. Tmavé kamínky a bílé okolní skály tu vytvářejí zajímavý barevný kontrast. White Beach leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini. Své jméno pláž získala podle okolních zářivě bílých skal, které jsou na Santorini vzácné.

ŘECKO, SANTORINI, Megalochori

 OtasFoto   No Comments

Čvc26
Červen 2021 Nádherná vesnice Megalochori je labyrintem klikatých uliček, nabílených domů a kostelů s modrými kupolemi a zdobnými zvonicemi.

ŘECKO, SANTORINI, Kamari

 OtasFoto   No Comments

Čvc25
Červen 2021 Letošní vysněná dovolená padla na Santorini. Ubytování jsme měli v hotelu Enjoy Villas, pouze se snídaní. Okolo byla spousta taveren a jak je známo, tak Řecká kuchyně je vyhlášená… Hned první ráno jsem neodolal a vyrazil na východ slunce, který byl přímo nad mořem a moře jsme měli přímo před hotelem. Městečko Kamari, které bylo v roce 1956 zbořeno ničivým zemětřesením, se po kompletní přestavbě opět stalo jedním z nejoblíbenějších míst k trávení letní dovolené na řeckém

Když se fotí slunečnice…

 OtasFoto   No Comments

Čvc23
21. 07. 2021 – Bánov Když kvetou slunečnice, bylo by hřích si je nevyfotit. A jak to vlastně dopadlo…? Můžete vidět v následujícím fotodokumentu.

Ameriky v Uherském Hradišti

 OtasFoto   No Comments

Čvc18
17. 07. 2021 – Uherské Hradiště

Slovácké léto – Kumpáni

 OtasFoto   No Comments

Čvc14
08. 07. 2021 – Uherské Hradiště

Tento web používá na poskytovaní služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie naleznete zde.